Luis Ferreira Guerra

Na co dzień szkoli wizażystów marki Giorgio Armani. Dzięki niemu blog kosmetyki z perfumerii sprawdzą się na czerwonym dywanie!

1. Pokaż zdjęcie. Jeśli chcesz, żeby profesjonalista dobrze Cię umalował, mów jego językiem. Możecie mieć zupełnie inne wyobrażenie np. na temat mocnego makijażu. Dlatego działaj jak u fryzjera – przynieś zdjęcie gwiazd, których make-upy ci się podobają.

2. Zarządzaj kasą. Cienie w naturalnych barwach są dla urody tym, czym biała koszula dla mody – bazą, w którą warto inwestować. Armani i Chanel mają najlepsze zestawienia kolorów. Ale jeśli fluopomarańcz na powiekach to kaprys na jeden wieczór, wybierz wersję oszczędnościową.

3. Rozświetlaj. Nie musisz codziennie nakładać podkładu. Brazylijki z powodu upałów bardzo często w ogóle go pomijają. W pełnym słońcu świetnie sprawdzają się rozświetlacze, którymi możesz też przyciemnić albo rozjaśnić kolor fluidu. Ich fanką jest Gisele Bundchen

4. Nie przesadzaj. Zawsze powtarzam makijażystom, by nie używali zbyt wielu kosmetyków, gdy malują klientkę w perfumerii – to musi się dać powtórzyć w domu! Rano, przed wyjściem, nikt nie ma czasu na full make-up. Czasami korektor i dobrze wytuszowane rzęsy robią wszystko.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s